2 MİLYAR  ZİKA’DAN 4,5 MİLYAR  DİĞERLERİNDEN

2 MİLYAR  ZİKA’DAN 4,5 MİLYAR  DİĞERLERİNDEN

İşte dünya nüfus azaltımı projeleri! Dünya’ya hükmeden küresel güçler dünya nüfusunu azaltarak insanları daha rahat kontrol altına almak istiyor! Yıllardan beri dillendirilen bu komplo teorisini çok sayıda araştırmacı kabulleniyor! Peki, uluslararası güce sahip olan devletler ve örgütler nüfus azaltımı için hangi yollara başvuruyor? The Lancet Dergisi’nde yer alan yeni bir araştırmaya göre, Güney Amerika’dan sonra Hindistan, Endonezya ve Nijerya gibi ülkelerin de Zika tehdidiyle karşı karşıya olduğu belirtildi.

Dünyamızı çeşitli virüslerle tehdit altına alan Siyonistler insan sağlığını hiçe sayıyorlar. Dünyada görülen virüsleri sıralarsak.

1- Domuz gribi 2- Kuş gribi  3- H1N1 4- Zika  5-Aşılar  6-Çipler  7- Kredi kartları bunlar  istenildiğinde virüsün yayılmasına yardımcı olan günümüz teknolojileri faydasının olduğu kadar istendiğinde o kadarda zararlı ola biliyor bu teknolojiler. Bunlar tesbit edilen ama hala çaresi bulunamayan virüsler.

Dünya H1N1 virüsünden daha beter! bir virüs ile karşı karşıyadır. Vahşi kazlardan bulaşan virüs, en hazırlıklı ülkeleri bile dize getirir. Alınan hiçbir tedbir, virüsün yayılmasını engelleyemez. Dünya nüfusunun beşte biri, bu virüsü kapmıştır. Sadece yedi ayda sekiz milyondan fazla insan ölür. Ölenlerin çoğu gençlerdir. İnsan, hizmet ve malların geçişi salgın yüzünden durur, dolayısıyla dünya ekonomisi çöker.

Virüs’ün en çok etkilediği yerler Afrika, Güneydoğu Asya ve Orta Amerika’dır. ABD’nin bile çok kötü etkilendiği bu pandemik (Geniş alana yayılan hastalık türüdür) salgından, sadece birkaç ülke hafif sıyrıklarla kurtulur. Bunların arasında en dikkat çeken güç Çin’dir. Çin hükümetinin hızlı bir şekilde aldığı karantina kararı, güç kullanarak desteklendiği için etkili olur. Çin’in etkili ve güçle desteklenmiş bu politikaları, dünya çapında bir trend halini alır.

Kitabın arkasında yer alan dünya nüfusu projeksiyonu önümüzdeki günlerde “artan dünya nüfusu” tartışmalarının daha çok gündeme geleceğini haber veriyor. Bu projeksiyonun The Future/Gelecek kitabının hemen arkasında olması kitabın konusunun dünya nüfusu olabileceğini akla getirebilir. 2013 yılında piyasaya çıkan Dan Brown’un Inferno/Cehennem romanı da bu konuyu ele alıyor ve dünya nüfusunun “insan eliyle” azaltılmasının “insanlığın yararına” olabileceğini savunuyordu! Romanda bir virüs yardımı ile dünya nüfusunu azaltma işinin tahminen İstanbul’dan başlatılabileceğini de ekleyeyim. Kitabın sağında, dünyaya doğru emekleyen bebek Yeni Dünya Düzeni’ni temsil ediyor olabilir. Bu yeni düzenin hangi yılara denk geldiğini gösteriyor acaba? 2018? 2028? 2038? Yılları ön plana çıkıyor.

Saygın tıp dergisi The Lancet’te yer alan bir araştırmaya göre, yaklaşık 2 milyar insan Zika hastalığına yakalanma tehlikesi altında. Londra Üniversitesi, Oxford Üniversitesi ve Toronto Üniversitesi’nden araştırmacıların katkı sağladığı çalışmada, Hindistan, Endonezya ve Nijerya gibi yoğun nüfuslu ülkelerde yaşayan kişilerin salgın tehlikesiyle karşı karşıya olduğu vurgulandı. Araştırmada, Zika salgını tahminlerini oluşturmak için Zika’nın yaygın olduğu Güney Amerika’dan Afrika ve Asya’ya havayoluyla seyahat eden insan sayısının temel alındığı ifade edildi Çalışmada, Filipinler, Pakistan, Vietnam ve Bangladeş’in sağlık sistemlerindeki yetersizlikler nedeniyle Zika salgını konusunda kısmen risk taşıdığı ifade edildi. Toronto Üniversitesi’nden Kamran Khan, “Zika’nın insanlar üzerindeki etkisi ülkelerin muhtemel bir salgını tespit etme ve buna yanıt verme kabiliyetine bağlı olacak” dedi. Dünya genelinde 65 ülkede Zika hastalığına yakalanan kişiler bulunurken, Zika kısa süre önce de Afrika’ya ulaşmıştı. Zika salgını riski altında    olduğu açıklanan dünyanın en nüfuslu ikinci ülkesi Hindistan’da 1 milyar 250 milyon kişi yaşıyor.

 

Dünya nüfusunun azaltılması projesi artık gündeme alındı ve pey der pey uygulanıyor. Müslüman nüfus üzerinde müthiş bir kuşatma ve baskının izleri görülüyor. Tüm savaşlar Müslüman ülkelerde biri birleri ile savaşıyorlar ekonomileri ve canları gidiyor ne uğruna bilmiyorlar. Bir de genç nesillere istediğimiz gibi eğitim verememe sorunu da bütün bunların üzerine eklenince bambaşka bir manzara ortaya çıkıyor. Nüfus oyunları konusunda da batının ne kadar uyanık olduğunu göremiyoruz. Batı kendisi ile birlikte tüm dünya nüfusunun da yaşlanmasını ve eğer yok olacaklarsa hep birlikte yok olacak bir dünyayı istiyor. Bu hayalî bir komplo teorisi olarak görülebilir ama hangi akla hayale gelmez komplo teorilerinin bu topraklar üzerinde hayata geçirildiğini bizzat yaşayarak gördük. Siyonistler kontrollü ellerinde tutmak için 2050 yılına kadar savaşlar ve virüslerle dünya nüfusunu yaklaşık 8 milyardan tahminen 1,5 milyara indirmeyi planlıyorlar. Şimdi bazıları için hayal gibi gelebilir ama geçmişi tahlil edince akla ve mantığa ne kadar yakın olduğunu görürüz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?