6 Senedir Hizmet Veren Başarılı Estetik Merkezi

6 Senedir Hizmet Veren Başarılı Estetik Merkezi

Son zamanlarda estetik merkezlerinin sayısının artması ile birlikte dolandırıcı estetik merkezlerinin sayısı da doğal olarak artmaktadır. Kendini estetisyen olarak tanıtan insanlar, birçok insanı dolandırıp mağdur etmektedir. Bu sebeplerden dolayı estetik yaptırırken yaşadığınız yerdeki en iyi ve gerçek estetik merkezlerini bulmanız gerekmektedir. Eğer siz de Kayseri ve çevresinde yaşıyor iseniz Teoman Eskitaşçıoğlu’nun estetik merkezini tercih edebilirsiniz. Kayseri burun estetiği ve kayseri yağ dolgusu için en çok tercih edilen il olmaktadır.

Teoman Eskitaşçıoğlu Hakkında Bilgi

Teoman Eskitaşçıoğlu, Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalında uzmanlığını tamamlamış ve daha sonra Erciyes Üniversitesi’nde eğitim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. 2005 yılında ise Yardımcı Doçent Doktor kadrosuna atanmıştır. Şu anda halen Doçent Doktor kadrosunda Öğretim Üyesi olarak görev yapmaktadır. 2013 yılından bu zamana kadar da Kayseri Memorial Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Bölümünde kısmi zamanlı olarak hekimlik yapmaktadır.

Yağ Grefti ve Yağ Dolgusu Kayseri yağ dolgusu işlemleri genellikle başta yüze ve tüm vücuda yapılmaktadır. Dilediğiniz şekilde diğer bölgelere de yapımı olmaktadır. Ve de kayseri yağ grefti sayesinde istediğiniz bölgelere yağ enjekte edebilir ve daha düzgün bir fiziğe kavuşabilirsiniz. Detaylı bilgiler için teomaneskitascioglu.com adlı resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Yapılan her operasyon ile ilgili açıklama ve detaylarını görüntüleyebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?