Başarı gelinceye kadar

Başarı gelinceye kadar

Giresunspor yedinci transferini de gerçekleştirdi. Berkan, Zoro, Tanase, Mahmut, Renan, Tevfik’den sonra en son Denizlispor’da oynayan Mehmet Taş’ı da kadrosuna kattı.
Şu anda tüm bu olumlu tablodan sonra uyum meselesinin bir an önce gerçekleşmesi gerekiyor. Tabiki bu arada teknik direktörün genç futbolculara verdiği değeri de yabana atmamak gerek. Yeni bir yönetim, yeni bir kadro yapılandırması ve yeni teknik ekiple çalışma fırsatı bulacağız.
Akıl diyeceğim o bende de kalmadı. İnsanlar ne yapsa bazılarına batıyor. Nedir istedikleri bir bilsek. Herkes bir şeyler konuşuyor, alıcısı olsa bile satamıyor. Bazıları uyku hapı atıp bol bol esniyorlar.
Maça gitme yok, bir organizasyonunda bulunmak yok, bir formasını almak oda yok ama konuşurken mangalda kül bırakmıyorlar. Kişilere vurduklarını zannedenler bu kulübe zarar verdiklerini her halde bilmiyorlar.
Bir şey mi yanlış. Çık başkanın karşısına ‘bak kardeşim bu böyle olmamalı’ deki eğer fikir alışverişinde haksız olduğu halde hâlâ ısrar ediyorsa yaz çiz eleştir ama dışardan maval okuma. Ben bunları defalarca yazıyorum. Yeni gelmiş bir yönetime saygılı davranmak gerek. Kıraathanelerden, cafelerden, içki masalarından Giresunspor’u ve yönetimini eleştirmektense ona sahip çıkma adına bir şeylere imza atsanız olmaz mı? Olur da gündemden düşerim diye korkarlar.
Siz gündemde kim tutar onu da bilemiyorum. Sözün kısası bir deplasman maçımızdan daha puanla döndük. İleriye umutla bakmak için Osmanlıspor maçını kazanmalıyız. Bu lig çok şeylere gebe olduğu için herkesin bu takıma ve yönetime sahip çıkması gerek.
Eğer her ne olursa olsun başarı yoksa sorunda çoktur derler. Sorunu sorunsuz atlatmak için el le vermeliyiz. Taki başarı gelinceye kadar.
Esen kalın.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?