“BAYRAM HAVASINI YAŞADIK”

“BAYRAM HAVASINI YAŞADIK”

Sözeri, karşılaşma sonrası düzenlediği basın toplantısında, Adana Demirspor’un da play-off mücadelesi vermesi nedeniyle çok zor bir maç oynadıklarını kaydetti.
Zorlandıklarını, iyi oyun ortaya koymamalarına rağmen istedikleri galibiyeti almayı başardıklarını kaydeden Sözeri, “Bugün inanan bir takım vardı sahada. İnancını sahaya yansıtan, coşkulu oynayan, kalbini, yüreğini, her şeyini sahaya veren, bedeninde ne kadar ter varsa onu sahaya akıtan bir Giresunspor oyuncuları vardı.” Şeklinde konuştu.
Çok zor bir süreçte inanarak görevi kabul ettiğini vurgulayan Sözeri, sözlerini şöyle sürdürdü:
“Ben buraya inandım da gel-dim. Giresunspor camiasına hayırlı olsun. Bugün belki şampiyonluk ka-dar değerli bir galibiyet aldık. Hafta-lardır bu oyuncular tepki görüyordu. Ama bun oyuncular rüştünü tekrar ispat ettiler. Kendilerine yakışanı yaptılar. İki hafta kala stres yapmadan bu işi bitirdik çok şükür.”
Sözeri, ligde kalmalarında başrolde oyuncularının olduğunu kaydederek, “Ben sadece onlara yardım ettim. Sağ olsunlar onlar benim dediklerimi, istediklerimi sahada yaptılar. Sonuna kadar sahada savaştılar. Kazanan biz olduk. Oyuncularıma bu galibiyet çok yakıştı. Çok şükür soyunma odasında bayram havası vardı.” İfadelerini kullandı.
Bitime iki hafta kala ligde kalmayı garantilediklerini ve bunun mutluluğunu yaşadıklarını aktaran Sözeri, “Ligde kalmak Giresunspor için belki buruk bir sevinç gibi ama maalesef bu durumdaysak, bu sevinci de yaşamak keyfini de çıkartmak gerekiyor. Oyuncularımın alınlarından öpüyorum. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Doluyum, gururluyum. Bir o kadar da sevinçliyim.” yorumunu yaptı.
Sözeri “Ben burada şunu söylemek istiyorum, oyuncularım burada başrolde ben sadece onlara yardım ettim. Buradan yönetim kuruluna, Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağrıcı’ya, taraftarlarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar