Bolu Beyi dağıldı

Bolu Beyi dağıldı

Hiç dikkatinizi çekti mi bilmiyorum. Bu dışardan ahkam kesenler, ‘bu takım niye böyle oynamıyor, bu takımın işi çok zor nasıl kurtuluruz’ diye söylenenler sakın ağzınızı açmayın.
Siz bu takımın taraftarı değilsiniz. Giresunspor hayati bir maça çıkacak lakin siz yine ortada yoksunuz. Niye konuşuyorsunuz konuşacak yüzünüz var mı? Bence yok.
Bir avuç Giresunspor sevdalıları gelmiş takımını desteklerken, siz nerdesiniz? Bence hiç konuşmayın bu takımın peşinde olanlara saygılı olun yeter. Bu takım ve yönetimi eleştirme hakkına da sahip değilsiniz. Siz ancak kulübü ve takımı eleştirme adına sokakta, iş yerlerinde, cafelerde, cay salonlarında konuştuklarınızla kalırsınız.
Bu şehrin tek bir dayanağı Giresunspor ve fındığıdır.Biz buna bile ihanet ediyorsak neyi konuşalım ki. Bir maç oynanacak hava harika seyirciye bir hafta önceden anonslar yapılıyor.Sosyal medyada ‘artık gelin takımı yalnız bırakmayın’ deniliyor. İnanın gelenler hep aynı kişiler yani Giresunspor’u sahiplenenler.
Taraftar ne için vardır. Destek için mi köstek için mi? Şu sıkıntılı günlerde en çok ihtiyaç duyulduğu anlarda oyuncunun karşısına dikilmek,taraftarlık anlayışı ile bağdaşır mı? Birilerini eleştirirken önce yaptıklarına bakmalısın. İnanın şu cefakar taraftara helal olsun demek geliyor içimden.
Boluspor maçına gelince iyi başladığımız ve nihayet iyi bitirdiğimiz bir maç oldu. İlk yarıda kaleye giden topu elle kesen Boluspor futbolcusu kırmızı kart görünce takımımız daha da rahat oynamaya başladı.
İlk yarıda Muhammet Reis’in harika frikik gölü ile ilk yarıyı 1-0 kapattık. İkinci yarıda Boluspor biraz kıpırdanmaya başladı.Orta sahada üstünlüğü ele geçirdi. Sahnede Muhammet Reis onların bu baskısına ceza sahasının dışından çektiği nefis şut ile skoru 2-0 yaparak bozdu.
İyi oynamaya başladığımız anlarda yapılan bir hata gol yememize vesile oldu. Yine sahnede bu kez Muhammet Reis bir kez daha sahneye çıkarak skoru 3-1 yaptı.
Nihayet haftalardır galip gelemeyen Çotanaklar mutlu bir maçın bitiş düdüğüyle önümüzdeki haftaki İstanbulspor maçını düşünmeye başladı.
Maç sonunda rakip kaleci Bolu spor idarecisinin saha içindeki olayları ile kulüp başkanında olaylara karışması ile kısa sürede sıkıntı atlatılıp güzel bir Giresun gününde alınan bu galibiyet takıma taraftara iyi moral oldu. Esen kalın.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar