Demek ki haklıymışım

Demek ki haklıymışım

Bazıları benim için bu yazıları yazarken daha önce aklın nerde idi diyerek sitemde bulunuyor.
Peki kardeşim sen uzaklardan gav çakarken, takımı ve yönetimi kötülerken, kendince iyi bir şey mi yaptığını zannediyorsun demezler mi?
Bu kulüp ne badireler atlattı. Eğer futbolda adamına kural uygulamaya kalkarsan hem kulübünü hem de takımına zarar verirsin.
Ben bilirim ben yaparım, şu olsa daha iyi olur ahkam kesmelerini bir tarafa bırakıp takımı bu zor günlerinde desteklersen yarın söylemlerinden pişman olacağınıda bilmelisin.
Ben hep Giresunspor’un menfatlerini düşünerek yazılarımı yazıyorum. Benim aklım başımda olduğunu bilsin o kişiler. Vuralım yıkalım peki kime zararımız derseniz Giresunspor’a değil mi?
Ben hiç yazılarımda günü birlik haraket etmedim. Söyleyeceklerimde olacak dedim.Yapılan yanlışlıkların cevabını verilmeli dedim.
Bunu da seçimden sonraya taşımak gerek dedim.Yani maçlar bitsin rahat bir nefes alalım o zaman olmaması gereken durumların tekrarlanmaması konusunda uyarılar yapmak gerek dedim.
Daha düne kadar yeni bir yönetim doğru tecrübesiz ama futbolcu istek ve temennilerinde tamam diyen bir yönetim varsa gerisi zaten geliyor.
Futbolcunu huyu para yokken yöneticinin huyu da para çokken anlaşılır. İyi yönetim güven veren yönetimdir. Yönetime vurmak bir dakikayı alır. Ama ona güven sağlamak yılları alabilir.
Ben güvenden yana olduğum için son hamlelerine kadar onlara güvenmek gerektiğini savundum. Demekki mahcup da olmadım. Biz birkaç yöneticinin özveri ve gayretleri ile gelecek planları yapıyoruz.Bunun yeterli olmadığını hep yazdım.
Günlük düşünmek boş vaadler yerine atılımcı olmak gerek dedim. Acil planlama kulüp yapısında değişiklikler gözden geçirilmesi gerekiyor. Bunun ısrarla ve inatla olmasından yanayım.
Zor koşulda ben olsam gelmem diyenlere inat bir kaç kişinin iyi niyetli ısrarı ve hatırı ile bu kulübü ve taraftarı ayağa kaldıran o yüzlere gülücükler katan bir teknik adamı son maçlar da olsa dahi getiren bu yönetime teşekkür etmek gerek.
Hep iyimi yaptılar derseniz orada tartışabiliriz .Lakin iyi niyet takıma bağlılıklarını asla inkar edemem.OBazıları benim için bu yazıları yazarken daha önce aklın nerde idi diyerek sitemde bulunuyor.
Peki kardeşim sen uzaklardan gav çakarken takımı ve yönetimi kötülerken kendince iyi bir şey mi yaptığını zannediyorsun demezlermi?
Bu kulüp ne badereler atlattı.Eğer futbolda adamına kural uygulamaya kalkarsan hem kulübünü hemde takımına zarar verirsin.Ben bilirim ben yaparım,şu olsa daha iyi olur ahkam kesmelerini bir tarafa bırakıp takımı bu zor günlerinde desteklersen yarın söylemlerinden pişman olacağınıda bilmelisin.
Ben hep Giresunspor’un menfatlerini düşünerek yazılarımı yazıyorum.Benim aklım başımda olduğunu bilsin o kişiler.Vuralım yıkalım peki kime zararrımız derseniz Giresunspor’a değilmi?
Ben hiç yazılarımda günü birlik haraket etmedim.Söyleyeceklerimde olacak dedim.Yapılan yanlışlıkların cevabını verilmeli dedim.Bunuda seçimden sonraya taşımak gerek dedim.Yani maçlar bitsin rahat bir nefes alalım o zaman olmaması gereken durumların tekrarlanmaması konusunda uyarılar yapmak gerek dedim.Daha düne kadar yeni bir yönetim doğru tecrübesiz ama futbolcu istek ve temennilerinde tamam diyen bir yönetim varsa gerisi zaten geliyor.Futbolcunu huyu para yokken yöneticinin huyuda para çokken anlaşılır.İyi yönetim güven veren yönetimdir.Yönetime vurmak bir dakikayı alır.Ama ona güven sağlamak yılları aabilir.Ben güvenden yana olduğum için son hamlelerine kadar onlara güvenmek gerektiğini savundum.Demekki mahcup da olmadım.Biz bir kaç yöneticinin özveri ve gayretleri ile gelecek planları yapıyoruz.Bunun yeterli olmadığını hep yazdım.
Günlük düşünmek boş vaadler yerine atılımcı olmak gerek dedim.Acil planlama kulüp yapısında değişiklikler gözden geçirilmesi gerekiyor.
Bunun ısrarla ve inatla olmasından yanayım.
Zor koşulda ben olsam gelmem diyenlere inat bir kaç kişinin iyi niyetli ısrarı ve hatırı ile bu kulübü ve taraftarı ayağa kaldıran o yüzlere gülücükler katan bir teknik adamı son maçlarda olsa dahi getiren bu yönetime teşekkür etmek gerek.
Hep iyimi yaptılar derseniz orada tartışabiliriz .Lakin iyi niyet takıma bağlılıklarını asla inkar edemem.Onlar bu taşın altına elini koyup bu takımı rahata kavuşturmuşlarsa fazla söze de gerek yok derim.
Onlar bu taşın altına elini koyup bu takımı rahata kavuşturmuşlarsa fazla söze de gerek yok derim. Esen kalın.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar