DİYARBAKIR VE ORDU İYİ PARTİ İL BAŞKANLARI GİRESUN’DA

DİYARBAKIR VE ORDU İYİ PARTİ İL BAŞKANLARI GİRESUN’DA

SEDAT KARAKAYA
İYİ Parti Giresun İl binasında hareketli saatler yaşandı.Diyarbakır ve Ordu illerinden gelen İYİ Partili il başkanları,Giresunlu İl Başkanı Ahmet Memiş ve parti temsilcileri tarafından karşılanan başkan ve eşleri ziyarette parti binasının nezih bir salon olduğunu ifade ettiler.
Gelen iki il başkanları kapının girişinde daha dakikalardan sıcak bir karşılamayla salondan içeri girerken,her iki başkanın muhterem eşleri de şıklıklarıyla göz kamaştırdı.Türkiye gerçekleri ve İYİ Parti’nin tüzüklerinin değerlendirildiği ziyaret basından uzak gerçekleşti.İYİ Parti Giresun İl Başkanı Ahmet Memiş,Diyarbakır ve Ordu ilindeki temsilciliğin çalışmaları hakkında bilgiler alırken,gelen heyet ise Giresun kanadından haberdar oldu.Her iki tarafından her ille bağlantılı olduklarının altını çizdiği ziyarette ikramlar masayı süslerken il başkanlarının ziyaretleri hatıra fotoğraflarıyla noktalandı.
Giresun İl başkanı Memiş ziyareti, “İYİ’ler Giresun’da buluştuk . Ordu İl Başkanı Çiğdem çelenk Karakaya, Diyarbakır İl Başkanımız Vejdin Ensarioğlu ve değerli eşleri , Giresun İl Başkanımız ve yönetim kurulu üyelerimizle güzel bir hasbıhal oldu . Türkiye İYİ olacak.”şeklinde yorumladı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar