ELMAS VE TEMÜR’DEN AMBULANS MÜJDESİ

ELMAS VE TEMÜR’DEN AMBULANS MÜJDESİ

AK Parti Giresun Milletvekilleri Prof. Dr. Nazım ELMAS ve Ali TEMÜR’ün çalışmaları ile Sağlık alanında yeni gelişmeler devam ediyor.

Milletvekilleri Elmas ve Temür, “Giresun merkez ve ilçelerimizde hemşehrilerimize sunulan sağlık hizmetlerinin kesintisiz sağlanması ve acil sağlık hizmeti kalitesini arttırmak için Sağlık Bakanlığımız, 4×4 ve 4×2 teknik özelliklere sahip 2 adet ambulansı Giresun’da hasta hizmetlerine sunulmak üzere tahsis etmiştir.”

“Tahsis edilen ambulanslardan 4×4 olanı coğrafi şartları itibariyle Çamoluk ilçesine, 4×2 olanı ise Bulancak ilçesinin hizmetine verildi.”

Milletvekilleri; Vatandaşlarımızın sağlığına daima öncelik verdiklerini, İl Sağlık Müdürlüğü, hekimler ve sağlık çalışanlarının özverili çalışmalar ortaya koyduğunu, bu kapsamda Milletvekilleri olarak kendilerinin de Hükümet nezdinde gerek sağlık tesisleri ve yatırımları gerekse doktor ihtiyacı ve sağlık hizmetleri kalitesinin arttırılması yönünde gerekli girişimlerde bulunmaya devam edeceklerini ifade ettiler.

Elmas ve Temür, “Şehrimize tahsis edilen 2 adet ambulansın hayırlı olmasını temenni ediyor, emeği geçenlere teşekkür ediyoruz” açıklamasını yaptılar.

Haber: Mustafa Cici

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?