GERİSİ SİZE KALMIŞ

GERİSİ SİZE KALMIŞ

Kafamı bir şeyler kurcalıyor. Bir site kurulmuş, bir şeyler yazılıp çiziliyor. Haberler yazılıyor, halk bilgi sahibi olmaya çalışıyor.
Buraya kadar eyvallah.
Peki söz konusu Giresunspor olunca neden vurun abalıya denilip yazılıp çiziliyor? Nedir bu yönetimden isyanınız onu açıklayın bari. Siteyi yöneten arkadaşıma sesleniyorum. Bu yönetim ve başkan hiç mi olumlu bir şey yapmadı. Sezon başından sürekli eleştiri oklarını çevirip durdunuz. Siz bu takımın nereden nereye geldiğini, yazdığınız dönemlerde diğer tarafta bundan önceki yönetimlerin bu kulübü nasıl sıkıntılara soktuğunu bilmiyor musunuz?
Bu kulübe yıllarca hizmet edenlerden birisin senin ve bazı arkadaşların dönemlerindeki o kabus dolu günleri neden yazmıyorsun. Onlar hiç mi hata yapmadı. Ben kimsenin avukatlığına da soyunmadım. Lakin bazı söylemler yazılar bence bu kadar abartılı olmamalı.
Eleştireceksin. Kişileri bu eleştirilere karşı yönlendirmek de neyin nesi demezler mi? Bu kulübün ekmeğini yedin, bu kulüple o isim oldun demezler mi?
Sevgili kardeşim zaman ve süreçte çok sıkıntılı günler yaşıyoruz. Maddi olarak nasıl bir çıkmazın içinde futbolcu alacaklarının ödenmesi için uğraşıldığını bilmelisiniz.
Giresunspor bizim yani taraftarın. Biri gider diğeri gelir. Lakin yıllardır hizmet edenlere de saygı göstermek gerek. Yarın yüz yüze bakacağız. Kimseyi kırmak darıltmadan eleştirmek gerek.
Kişileri spor severlerin önüne atmakla elinize ne geçecek? Eğer bu yönetim ve başkanın bu işi yapamayacağına inancınız varsa çıkın çıksınlar aday olup yönetime talip olsunlar.
Hepimiz taşın altına elimizi koyalım. Kaval çalmakla olmuyor bu işler. Sadece bir aylık kulüpteki masrafı hesaplamaya kalksanız altından kalkamazsınız. Ben, arkadaşın olarak biraz daha güzele yakışan güzel olma adına yapacağınız yazılarınızı bu sıkıntılı süreçte bekliyorum. Ha gerisi size kalmış.
Esen kalın.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?