“Giresunspor her takımı yenecek güçte”

“Giresunspor her takımı yenecek güçte”

Giresunspor Başkanı Mustafa Bozbağ, ligin ikinci yarısından umutlu olduklarını, hedeflerinin en az 30 puan toplamak olduğunu söyledi. Bozbağ,”Giresunspor da ligdeki her bir takım kadar süper lig mücadelesinde iddialı bir ekip. Süper lig planları yapan ekipler, rakipleri arasına Giresunspor’u da katıyorlar. Katmaları da gerekir. Giresunspor da süper lig mücadelesinin en iddialı ekiplerinden birisi” dedi.

 

Giresunspor Başkanı Mustafa Bozbağ,”Giresunspor da ligdeki her bir takım kadar süper lig mücadelesinde iddialı bir ekip. Süper lig planları yapan ekipler, rakipleri arasına Giresunspor’u da katıyorlar. Katmaları da gerekir. Giresunspor da süper lig mücadelesinin en iddialı ekiplerinden birisi” dedi.

Bozbağ, yaptığı açıklamada, ligin ilk yarısına büyük umutlarla başladıklarını, ancak istemedikleri bazı gelişmelerden dolayı arzu ettikleri puanları toplayamadıklarını söyledi.

BOZBAĞ,”17 HAFTADA 24 PUAN”

Bu sezon ligin 16. haftada tamamlandığını, o nedenle 21 puanla devre arasına gittiklerini ifade eden Bozbağ,”Bizim sezon öncesi hedefimiz 24-25 puandı. 17 hafta sonunda 24 puana ulaştık. Yani lige başlarken ki, hedefimizi yakaladı” diye konuştu.

BOZBAĞ,”İKİNCİ YARIDAN UMUTLUYUZ”

Ligin ikinci yarısından umutlu olduklarını, hedeflerinin en az 30 puan toplamak olduğunu dile getiren Bozbağ, şöyle konuştu:

“Play off barajı geçmiş yıllarda 55 puan düzeyinde oldu. Geçen sezon 1 puanla bu şansı kaybetmiştik. Bu sezon ise kaderimizi kimsenin eline bırakmayacağız. Kendi göbeğimizi kendimiz keseceğiz. En az 30 puan almak zorundayız. Bunu başaracak kadroya da sahibiz”

BOZBAĞ,”GİRESUNSPOR HER TAKIMI YENECEK GÜÇTE”            

Ligde bulunan takımların büyük kısmının süper lig hedefiyle yanıp tutuştuğunu, bunu başarma adına da kadrolarına çok ciddi takviyeler yaptıklarını anımsatan Bozbağ,”TFF 1. Lig adeta cadı kazanı gibi. Her takım süper lig hayalini gerçekleştirmek için inanılmaz takviyeler yapıyor. Hatta bazı takımların kadroları süper lig takımlarına eş değer. Transfer piyasasındaki konuşulan rakamlar çok uçuk. Geçen hafta oynanan maçlar gösterdiki ikinci yarı çok ama çok zor geçecek. Her takım her takımı yenebiliyor. Her bir puan almak için sonuna kadar mücadele etmeniz gerekiyor. Kolay diye bir şey yok. Bu ligin kalitesi inanılmaz hale geldi. Hatta süper ligi bile geçti. Süper lig bu kadar heyecanlı ve mücadeleci değil. Giresunspor yönetimi olarak bizler de bu ligde başarıyı amaçlıyoruz. Bunun için kadromuzu güçlendirdik. Giresunspor da ligdeki her bir takım kadar süper lig mücadelesinde iddialı bir ekip. Süper lig planları yapan ekipler, rakipleri arasına Giresunspor’u da katıyorlar. Katmaları da gerekir. Giresunspor da süper lig mücadelesinin en iddialı ekiplerinden birisi. Her rakibimizi yenecek güce sahibiz. Sezon sonuna kadar da bu mücalemizi sürdüreceğiz. Hedefe adım adım ilerliyoruz. Kalan 17 maçtan da iyi skorlarla ayrılarak sezon sonunda 40 yıllık hasreti sonlandırmanın mutluluğunu yaşamak en büyük arzumuz” dedi.

BOZBAĞ, TARAFTARA SESLENDİ

Başkan Bozbağ, Giresunspor taraftarına seslenerek Altınordu maçında kendilerini yanlız bırakmamalarını istedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?