Giresunspor, TÜFAD ile kaynaşacak

Giresunspor, TÜFAD ile kaynaşacak

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Giresun Şubesi, Giresunspor’umuza ziyarette bulundu. Ziyarete TÜFAD Giresun Şube Başkanı Hasan Ali Tek’in yanı sıra yönetim kurulu üyeleri katıldılar.
Kulüp Başkanı Mustafa Temel Bozbağ, TÜFAD’ın ziyaretinden duyduğu memnunluğu dile getirirken; “TÜFAD, Giresun ve Giresun sporunun en önemli taşlarından biri. Hem antrenörlerimizin hem de Giresun sporunun gelişmesi için çok önemli bir kurum. Bundan sonra gerek Giresunspor’un gerekse de TÜFAD’ın daha fazla kaynaşma içerisinde olacağından eminim ve el ele verdiğimiz de şehrimiz sporuna önemli katkı sağlayacağımızı düşünüyorum. Ayrıca yaşadığımız bu sıkıntılı dönemi de kenetlenerek aşacağımızdan hiç şüphem yok. Ben anlamlı ziyaretinizden ötürü Başkan Hasan Ali Tek başta olmak üzere tüm yöneticilere, kardeşlerime ağabeylerime hocalarıma çok teşekkür eder görevinizde de başarılar dilerim” dedi.
BAŞKAN TEK TEŞEKKÜR ETTİ
Öte yandan TÜFAD Başkanı Hasan Ali Tek ise açıklamalarına Kulüp Başkanımız Mustafa Temel Bozbağ ve Başkanvekilimiz İbrahim Özkul’a geçmiş olsun dileklerinde bulunarak başladı. Başkan Tek yaptığı konuşmada; “Biz iki ay öncesinde göreve gelmiş yeni bir yönetim kuruluyuz. Onursal Başkanımız A. Aziz Ergun hocamızın ve işleri nedeniyle aramızda olmayan diğer arkadaşlarımızın da selamlarını getirdik. Giresunspor’umuza hem başarılar dilemek hem de gerek Mustafa Başkanımıza gerekse de İbrahim Başkanımıza geçmiş olsun dileklerimizde bulunmak istedik. Az evvel Sayın Başkanımızın da dediği gibi şehir olarak kenetlendiğimiz de Giresunspor çok daha iyi yerlerde olacaktır” dedi.
TÜFAD Başkanı Hasan Ali Tek açıklamalarının ardından Kulüp Başkanımız Mustafa Temel Bozbağ’a çiçek hediye etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?