Giresun Gündem
İnsan Ömrü Bir Rüya
Sosyal Medyada Paylaş
13 Mart 2020
Okunma sayısı: 278

İnsan Ömrü Bir Rüya

Geldi geçti benim Ömrüm,Ömrüm kıymetini bilemedim,Bir kuş gibi uçtu Ömrüm,Ömrüm kıymetini bilemedim.
Gönül Dostlarım hepnize Yüce Allah’tan sağlık ve hayırlı Ömürler dilerim. Günler,haftalar,Aylar ve yıllar çok çabuk geçiyor.
Bir yıl gitti.Yeni yıldan üç ay gidiyor.Kış derken, Bahar geldi.Çiçekler açtı. Allah tabiatı dirilti.Allah kıyametten sonra bizleride diriltecek.Dünyada yaptığımız her şeyden Allah’a hesap vereceğiz.
Allah Arşın gölgesinde olanlardan hepimizi eylesin.Allah’a Sonsuz şükürler olsun.Bizleri yaşatıyor ve Rızık veriyor.Bu zaman zarfında yakın Dostlarımı Ahirete yolcu ettik.Allah’tan hepsine rahmet diliyorum.
Bu fani dünyada Ehl-i Beyt yolunda birbirini sevelim ve kalbi birliktelik olalım.Tıpkı bahçelerdeki çiçekler gibi olalım. Bahar geldi Çicekler açtı ve açmaya devam ediyor.
Bizlerinde Kalblerinde sevgi,muhabbet ve ilahi Aşk Çiçekleri açsın.Yunus gibi Dağlar ile taşlar ile Zikredeyim Allah seni diyelim.
Kalblerde Allah’ın Nur çiçekleri açsın.Sevelim ve Sevilelim bu dünya kimseye kalmıyacak.Ülkemizin güzel insanları Dost olalım,kardeş olalım. Görevimiz ne olursa olsun.
Yüce Allah’ın ve sevgili habibi hazreti Muhammed Mustafanın A.S.sevgisini ve Evliyaların sevgisini kazanan kul olalım.
Ülkemiz Cennet olur.Ülkemizde bereket olur.Ekonomi sıkıntı olmaz. Zorluklar bir bir aşılır.Dertler derman bulur.
Birbirini sevenler yuva kurarlar.Gece gündüz dua ederler.Allah’ta Nusretinde ihsan eder.Fakat kalbler sevgiden ve Aşk’tan mahrum kalırsa, sıkıntılar olur.
Allah bu durumlardan Ülkemizi ve Türk milletimizi korusun.Allah Aşkı daim,Zikri daim kalblere sahip olan asrımızın Alperenleri ile olmak bizlere nasip eylesin.
Dertler derman bulur.Derman için de.GÖNÜL Dostlarım Hakla olun, Haklı olun,hepiniz Hakka emanet olun.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2020 Giresun Gündem