Kalbimin psikolojisi acıyor

Kalbimin psikolojisi acıyor

Allah akıl ve mantık vermiş ama işin içinde kişisel çıkarlar (PARA) girince ne akıl nede mantık işlemiş. Alın şimdi sokun paraları bir yerlerinize, Ülkenin doğusu kanıyor ama maşallah felaket tellalı kanallarda tık yok. Masumlar ölüyor beyler masumlar.

Madem terörün her türlüsüne karşıyız madem Feto ile Pkk birleşti o zaman neden demokrasi nöbeti devam etmiyor. Biz kime güvenelim. Asker ve Polis ağır darbe aldı  ve hala almaya da devam ediyor. Açılım sürecinde ceplerini dolduran sanat dünyası neredesiniz?

Sesiniz çıkmıyor. Biz birbirimiz ile uğraşırken güçlü TERÖR örgütlerini inşa edenler nerede olursanız olun,ne kadar paranız olursa olsun bu MİLLETİN ahı sizde olduğu sürece bir halt olamayacaksınız …(pardon aslında halt yerine yazacak olduğum kelimeye ne kadar ruh halim bozuk olsa bile edebim müsaade etmedi .)

Van,Siirt, Bingöl,Elazığ  derken 12’lerin destan yazdırdığı Gaziantep ‘ten yine kan damladı yüreğimize.Antep’i görenler bilir .Hala eskiye dair ne varsa yaşanan şehir.Unutmayalım ki Suriye mültecilerine kapımızı açtığımızda 3000 tane IŞID militanında topraklarımıza ayak bastığı söylendi durdu.Yedirdik ,içirdik .Bizi kalbimizden daha iyi vursunlar diye . .Kamyon kamyon yardımlar gitti daha iyi güçlensinler diye. İnanıyorum ki şu an tatile giren meclisimiz iyice dinlendikten sonra Ülke selamete çıkacak. Gördük ki bu Millet tek yürek tek bayrak altında özgür yaşamını kimseye teslim etmeyecek…

Ne zaman adam oluruz.

Allah tarafından gönderilen dini uyanıkların dilinden kurtardıktan sonra.

Dinin para ile satılmadığını öğrendikten sonra.

Sapık fikirlerin din ile hiç bir bağlantısı olmadığını ve hatta Kuran-ı Kerim’de kadınların üstünlüğünü kabul ettikten sonra.

Sözde din adamlarının akıl almaz fetvalarına kulak asmadıktan sonra.

Kız ve oğlan çocuklarını cinsellik aracı görmedikten sonra.

Her şeyden öte siyasetin boynunu cemaatlerin önünde eğmedikten sonra “biz” oluruz.

Utanıyorum çocukların öldüğü bir dünyadan.

Utanıyorum çıkarları uğruna dünyayı kirletenlerden ve buna alet olan Ülkemde yaşayan hainleri besleyenlerden…

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?