Kandemir: “Kazanmak zorundayız”

Kandemir: “Kazanmak zorundayız”

Akın Çorap Yeşilgiresun Belediyespor Başantrenörü Ahmet Kandemir,”Trabzonspor maçını kazanırsak play off yarışında iddialı hale geleceğiz. Play off oynamak istiyorsak evimizde minimum maç kaybetmemiz gerekiyor” dedi.

Kandemir, gazetecilere yaptığı açıklamada, Trabzonspor maçı hazırlıklarına başladıklarını belirtti.

Trabzon maçının kendileri için ligdeki konumlarını belirleme noktasında dönüm noktası olduğunu vurgulayan Kandemir,”Çok önemli maç. Kazanırsak play off için iddialı hale geleceğiz. Alt sıralardaki takımlardan biraz olsun uzaklaşacağız. Play off oynamak istiyorsak evimizde minimum maç kaybetmemiz gerekiyor. Evimizde kiminle oynadığımızın bir önem yok. Kim olursa olsun yenmeliyiz” diye konuştu.

DOST ELİ UZATTI

Trabzonspor maçı ile iki komşu il arasındaki dostluğun sağlamlaştırılacağını ifade eden Kandemir, şunları aktardı:

“İki komşu ilin takımları arasında oynanacak bir maç. İki takımdan biri kazanacak. Geçmişte bazı istenmeyen konular yaşanmış olabilir. Ama artık aynı ligin ekipleriyiz. Biz rakibimize gereken misafir perverliği göstereceğiz. Sonuçta bu salonda biri kazanacak, biri kaybedecek. Bu iki şehir arasındaki dostluk ebediyete kadar sürecek. Bu dostluğun oluşması için maçın Giresun’da oynanacağı için ilk adımı biz atacağız. Sahanın içerisinde tabi kazanmak için kora kor mücadele olacaktır. Bizim gibi Trabzon’da kazanmak isteyecektir”

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?