Keşap’ta 400 Çocuk Sevindi

Keşap’ta 400 Çocuk Sevindi

* Giresun’da 2 bin çocuğa giyecek dağıtıldı.

Haber:Zeki Al(Keşap)

Giresun genelinde 2 bin çocuğa giyecek dağıtıldı..Keşap’ta 400 çocuk sevindi..

İstanbul Giresun STK Federasyonu Teşkilat Başkanı Abdullah AKGÜN’ün gayretleri ve Lcwaikiki’nin destekleriyle çocuklara alt ve üst giysiler dağıtıldı..

Keşap’ta yapılan dağıtımda Keşap Kaymakamı Rasim BELGE, Keşap Belediye Başkanı Mehmet EMÜR, İlçe Emniyet Müdürü Okan AKCAN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Salih AYKIT, Mal Müdürü M.Kayhan EYÜPOĞLU, İstanbul Giresun STK Federasyonu Teşkilat Başkanı Abdullah AKGÜN, İlçe Vakıf Müdürü Funda ÖZAYDIN ile çocuk velileri ile Giresun Gündem Gazetesi de hazır bulundu..

Fed.Teşkilat Başkan Abdullah Akgün; “Bizi seven dostlarımız var..Sağolsunlar Keşap ilçemiz ve diğer ilçelerimiz için de düşünceleri vardı.Giresun’da bu yıl 2 bin çocuğumuzu giyindirdik..400 çocuğumuza Keşap’ta Halı Sahada  giyecek dağıtımı yaptık..Hepsi de sıfır, yeni giyecekler..Ben buradan bizlerden desteğini esirgemeyen LCwaikiki’ye, çalışanları Zerrin hanım ve Fatma Güneş’e teşekkür ediyorum.”

Abdullah Akgün ayrıca Keşap Kaymakamı Rasim Belge, Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür; Abdullah Başkana teşekkür ederek, sıkıştıkları zamanlarda her zaman Keşaplıların yanında olduğunu belirtti.

Kaymakam Rasim Belge; “Keşaplı yavrularımıza verilen bu desteğe yardımcı olan herkese teşekkür ederim. Tabi ki bu yapılan işin İstanbul’dan duyulması lazım..Zaman zaman bu tür destekleri görüyoruz. İlçemiz adına mutlu oluyoruz.Ben herkese tekrar teşekkür ederim..Bu tür çalışmalar kolay değil..Emek, uğraş ve gönül işi..Abdullah Akgün Başkanımı da bir Giresun ve Keşap gönlüsü olarak tandım..Kendisine teşekkür ediyorum. Bizlerde Keşap’ta her sıkıntıya gücümüz elverdiğince yetişmeye, sıkıntıları gidermeye çalışıyoruz..Giresun’da Deniz Yıldızı Derneği’nin de katkılarını görüyoruz..Deniz Yıldızı’na da teşekkür ederim..”diye konuştu..

Keşap Halı Sahada düzenlenen tören ile çocuklara giyecekleri dağıtıldı…

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?