KİTAPÇI’DAN BİRLİK ÇAĞRISI

KİTAPÇI’DAN BİRLİK ÇAĞRISI

CHP’DE KONGRE 26 ARALIK’TA

KİTAPÇI’DAN BİRLİK ÇAĞRISI

CHP Giresun İl Başkanı Sinan Kitapçı, il kongresinin 26 Aralık’ta yapılacağını açıkladı

İlçe kongrelerini değerlendiren Kitapçı  “Yerel seçimler, cumhurbaşkanlığı seçimi, 7 Haziran ve 1 Kasım genel seçimlerinde büyük bir özveri ile çalışan teşkilatlarımız kongrelerini yaparak daha aktif ve dinamik kadrolarla ilimizin ve ülkemizin sorunlarına çözüm üretmeye devam edecektir.

İlçelerimiz ve merkez ilçemizde yapılan genel kurullarda partimizin delegeleri hür iradeleri ile oylarını kullanıp, yeni yönetimleri belirlemiştir.  İlçe yönetimlerine, ilçe başkanlıklarına aday olan arkadaşlarımız büyük bir olgunluk ve sorumlulukla kol kola seçime girmişlerdir. Parti içi demokrasi anlayışımız, ülkemizdeki demokrasinin en büyük güvencesidir. Delege seçimlerinde oy kullanan üyelerimize, yönetimleri belirleyen delegelerimize,  yönetimlere talip olan adaylarımıza,  ilçe başkanlarımıza, belediye ve il genel meclisi üyelerimize, gençlik ve kadın kollarımıza, önceki dönemlerde görev yapan il, ilçe başkanları, belediye başkanları ve milletvekillerine, Piraziz ve Giresun Belediye Başkanlarımıza ve milletvekilimize kongre sürecine katkılarından dolayı teşekkür ediyorum.

26 Aralık tarihinde Sokakbaşı Şehir Tiyatrosu Vahit Sütlaş Sahnesi salonunda İl Kongremizi gerçekleştireceğiz.  İl Kongremizde 235 il delegemiz yeni yönetimi belirleyecektir. Giresun CHP teşkilatlarının belirlediği kurultay delegeleri, partimizin büyük kurultayında genel merkez yönetimini seçecektir.

Cumhuriyet’in köklü çınarı CHP güçlendikçe demokrasi güçlenecektir, hukuk devleti güçlenecektir, insana verilen değer yükselecektir.” Dedi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?