Musaoğlu’ndan Öğrencilere Baba Şefkati

Musaoğlu’ndan Öğrencilere Baba Şefkati

Sendikacılık dışındaki sosyal etkinliklerle ilgili ciddi çalışma yapan Musaoğlu,önemli mesajlar verdi

Giresun BEM-BİR-SEN İl Yönetim Kurulu ile İnsan Hakkı ve Hürriyetleri (İHH) Giresun şubesi, Genç İHH bayan öğrencileriyle sabah kahvaltısında bir araya geldi.

Kahvaltıda bir konuşma yapan BEM-BİR-SEN İl Başkanı Çoşkun Musaoğlu,” üniversitemizde  okuyan öğrencilerimize bizler her zaman desteğimizi sürdürüyoruz. Çeşitli illerden gelen bu öğrenci kardeşlerimiz ailelerinin bizlere emanetidir. Bizler BEM-BİR-SEN ailesi olarak bu öğrenci kardeşlerimizin her zaman ihtiyaçları doğrultusunda yanlarında olmaya devam edeceğiz”dedi.IHH Yönetim Kurulu Üyesi ve Genç IHH Başkanı Fethi Elmas ta “Üniversitede eğitiminiz devam ederken sosyal anlamda ihtiyaç sahiplerine yardımcı olmak için katılacağınız her türlü sosyal etkinlik sizlerin kendinizden başka bir başka kişiye de faydalı olabilme duygunuzu geliştirecektir”dedi.

Kahvaltıya BEM-BİR-SEN İl Başkanı Çoşkun Musaoğlu’nun yani sıra İHH Yönetim kurulu üyesi ve Genç İHH Başkanı Kredi ve Yurtlar Kurumu Giresun İl Müdürü Fethi Elmas, BEM-BİR-SEN İl Başkan Yardımcıları İrfan Beyaz, Orhan Aydın,Recep Hıdır ve Erdem  Kılavuz katıldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?