Öden’in yeri dolmadı mı?

Öden’in yeri dolmadı mı?

AKP’nin emektarlarından Nurettin Yumak, İGM eski Başkanı Osman Öden’in partideki yerinin dolmadığını öne sürdü.

Kümbet-Bektaş ve Kulakkaya gibi turist yerlerde tuvalet dahi olmadığını belirten Yumak; “Köy yolları çukurlarla dolmuş. Ben yağmurlu havalarda o çukurlara olta atıp balık tutma stresimi gideriyorum.Balık olmadığını biliyorum ama heyecanlı oluyor.Ayrıca Öden’den sonra köylü kimseye ulaşamıyor.Bir sorun olsa insanlar yine Öden’i arıyor.

Mehmet Geldi, Çetin Çakıroğlu ve Öden gibi isimlerin harcanması yanlış oldu..Soruyorum şimdi ne değişti.Diş Hekimliği Fakültesi’ne hala bir dekan bulamadılar.Döner sermaye sorunu mu var acaba?.Üçüncü Özel hastane dahi engellendi.90 Yıllık ilde hala kanser tedavi merkezi yok.Şehirdeki sahil dahi ışıklandırılmamış.Limandaki kavşakta her gün kaza oluyor ama bir viyadük yapılamıyor.Ada’nın etrafı doldurulsa ve Ada’ya lüks tur otelleri,plajlar ve spor tesisleri yapılsa ne olur.Trabzon yapay adayı şimdi yapıyor.Kale’nin altı boşaltılıp; Avrupa’daki gibi alttan asansörlü bir proje kale için kötü mü olur.Kale’nin en altı otopark olur. Üst katı, kuyumculara verilir.

Bir üst katı alışveriş merkezi olur.Bir katı otel olur.Üst katı yemekhane olur.En tepe ise teleferik ile Ada’ya bağlanır.Ortadan ile asansör ile en tepeye 24 saat insan taşınır.AB ülkelerinde bunlar var..Bu işler için Osman Öden gibi bir Belediye Başkanı lazım.Ben bu saatten sonra Öden’in, İGM yerine Belediye Başkanlığı için uygun olduğunu düşünüyorum.Öden bu konularda bir deryadır.Hizmet eder.En azından telefonlara bakar.Öden düşmanına dahi kumpas ve kötülük yapmaz.Kimsenin ticaretini batırmak için çalışmaz.Çalışkandır” diye  konuştu…

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?