OY VERMEK ONAY VERMEKTİR

OY VERMEK ONAY VERMEKTİR

31 Mart Yerel Seçimlerine sayılı saatler kala, oy avcıları yollara düştüler, insanlarımızı avlamaya, iradelerine ambargo koymaya çalışıyorlar. İyi bilmemiz gerekiyor ki, OY vermek Onay vermektir. Verdiğimiz Oy’larla seçilen insanların hem günahına, hem de sevabına ortak sayılıyoruz.
Seçim öncesi, para karşılığı haber yapan türedi ve çakma medya organlarına ve sözüm ona kalemini, beynini kiraya vermiş olan gazetecilere…Aldığı ücret miktarınca değerlendirme yapan sözde ve uydurma yorumculara…Kasıtlı ve maksatlı olarak para karşılığı yaptırılan uyduruk ve asılsız anketlere…İnsanlara para, kumanya, yakacak ve buna benzer seçim rüşveti dağıtanlara…Sizi veya yakınlarınızı seçildikleri takdirde işe alma vadinde bulunan kalitesiz siyasetçilere…Saadet Partisi’nin adayı adaylıktan çekildi veya bizim partiye katıldı, onun için Saadet seçmenleri bize oy verecek şeklinde yalan haber ve dedi-kodu yayan ahlaksız ve terbiyesiz, haysiyet ve onur fukarası, ayarı düşük ve kalitesi bozuk insanlara asla inanmayınız, aldanmayınız.
Oy ve onay vermek namustur ve şereftir, insanın onuru ve haysiyetidir. Bu millet öylesine asil ve onurludur ki, namus ve şerefini madde ve çıkar karşılığı değişmez. Bizler halkımıza, insanlarımıza, seçmenlerimize güveniyor ve inanıyoruz. Ve insanlarımıza bu şekil alçakça ve ahlaksızca teklifte bulunanları haysiyetsiz ve şerefsiz olarak ilan ediyoruz. Lütfen, uygulanan yanlış ekonomi politikaları neticesinde fakirliğe mahkum edilen, aç ve açıkta bırakılan ve bu nedenle maddi durumu zayıf olan bir kısım insanlarımızın onuru ile oynamayın, dalga geçmeyin. Milli Görüş idaresinde bu ülkede aç ve açıkta insan kalmayacaktır, bizler bunu geçmişte yaptık, yetki verilir ise yine yaparız inşaEllah.
Belediyeleri, kendinize ait olan büyük bir şirket veya holding gibi düşünün ve bu şirketinize ya da holdinginize bir genel müdür alacağınızı var sayınız. kendisine güvenerek genel müdür olarak holdinginize almayacağınız kişiyi yaşadığınız yerin belediyesine Başkan olarak seçmeyiniz, lütfen. Kendiniz için, geleceğiniz, çocuklarınız, sevdikleriniz için yapınız bunu.
Belediye Başkanının ve ekibinin hizmet yapması için iktidardan olması şart değildir. 15 yıldır görev yapan başkanları iktidara mensuptur, ama işte şehirlerimiz, işte ülkemiz ve işte halimiz. Daha evvel muhalefet belediye başkanları olan, ancak azim ve gayretleri ile örnek hizmetler veren Milli Görüşçü belediye başkanları ve yaptıkları efsane hizmetleri hala hafızalardadır.
Hizmet etmek insanın kişiliği, karakteri, niyeti, azmi ve çalışkanlığı ile yakından ilgilidir.
Değerli kardeşlerim; İnsanlarımızın huzur ve güven içinde, mutlu ve geleceğinden umutlu bir şekilde yaşamalarını temin etmek; yaşadığımız beldeyi yaşanabilir bir hale getirmek, dünya hayatımızı Cennet misali yaşatmak genel ve yerel idarecilerimizin temel görevleri ve asıl vazifeleridir. Ancak bunların temini için idarecilerimizde bir kısım özelliklerin ve güzelliklerin olması kaçınılmazdır. Geçmiş dönemlerde bu millet görmüştür ki, bu sıfatlar ancak ve ancak Milli Görüş kadrolarında mevcuttur. Bu itibarladır ki, yaşadığımız şehirlerimizi bu mümtaz, adil, onurlu, çalışkan, dürüst, çalmayan-çaldırmayan, yemeyen-yedirmeyen kadrolara teslim etmekten başka çaremiz yoktur.
Bunun için de diyoruz ki, 31 Mart pazar günü sandıklara koşunuz ve Milli Görüş’ün tek temsilcisi olan Saadet Partisi’nin adaylarına destek veriniz. İnanınız ve emin olunuz ki, hayal bile edemediğiniz, ummadığınız hizmetlere kavuşacak ve asla pişman olmayacaksınız. Bir beş yılı daha kayıp etmemek ve ileride keşke dememek için doğru tercih yapalım ve Milli Görüşün adaylarına destek olalım.
Her şeye rağmen ümitvar olalım diyoruz, seçimlerin ülkemiz ve insanlık için hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz. Selam ve dua ile…

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar