ÖZ, REKTÖRÜN DEĞİŞMESİNİ İSTEDİ

ÖZ, REKTÖRÜN DEĞİŞMESİNİ İSTEDİ

Eğitim bir -sen başkanı Mustafa Öz,Giresun Üniversitesi Rektörlüğü için değişim istedi

ÖZ, REKTÖRÜN DEĞİŞMESİNİ İSTEDİ

 

Memur SEN Konfederasyonuna bağlı Eğitim Bir Sen Giresun Şube Başkanı Mustafa Öz Kanal 28”de Giresun Üniversitesi ile ilgili önemli açıklamalar yaptı. Erol Ayar ile  Basın Kürsüsü programına katılan Öz şu değerlendirmeleri yaptı.

“….Giresun Üniversitesinde sendikalaşma oranı yüzde 40 civarında. Neden Çünkü oradaki arkadaşlarımız mevcut yönetimden kaynaklanan sıkıntılardan dolayı rahat değiller. Giresun Üniversitesinde iç huzurda sıkıntı var.

Gördüğümüz kadarıyla mevcut yönetim Giresun Kamuoyu ile sıkıntılı uyumsuz bu herkese yansıyor.  Giresun Üniversitesine yeni taze kan ile birlikte değişim bekliyoruz. Bu hem Üniversite için hem de Giresun için daha iyi olacaktır. Giresun ”la iletişimi daha iyi olan, Giresun Üniversitesini gelecekte daha iyi bir yere getirecek olan kişilerin gelmesini her anlamda ilimize katkı sağlayacaktır” dedi

Sosyal Medyada Paylaşın:

3 yorum

  1. yıllardır sırtını akp iktidarına dayamış ve güya sendikacılık yapan m. öz ün de değişmesi gerekmiyor mu? milli eğitim müdürlüğünde de görevli .. oh ne ala…

  2. mözün acilen sendikacılıktan ayrılması sendikanın menfaatine olacaktır giresun eğitim birsen lilere duyurulur

  3. Giresunda sendikacılık ve eğitim alanında yaşanan olumlu değişimde başkan Mustafa ÖZ’ün yadsınamaz katkısı vardır. Birileri laf üretirken önemli projelere imza atan ÖZ, taktir edilmeli diye düşünüyorum.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?