Özel Bakım Merkezi Umut Oldu

Özel Bakım Merkezi Umut Oldu

Vali Karahan, hizmet binasını gezdi.

Vali Hasan Karahan önceki gün  Dereli- Eğrianbar Köyünde bulunan Özel Bakım Merkezi Hizmet Binasını ziyaret ederek yetkililerden bilgi aldı.

Kurucu Müdür Yener Türk, 20 Şubat 2016 tarihinde hizmet vermeye başlayan Bakım Merkezinin fiziki yapısının tamamlandığını, çevre düzenlemesinin de son aşamalarda olduğunu belirtti. Müdür Türk 82 kişi kapasitesi olan bakım evinde halen 21 bayan, 27 erkek toplam 48 kişinin kaldığını, ayrıca 16 çalışan personelle hizmet verdiklerini kaydetti.

Vali Hasan Karahan, Hizmet Binasını gezerek misafir edilen hastalar hakkında kurum yetkisinden bilgi aldı. Hizmet Binasının şartlarının güzel olduğunu belirten Vali Karahan, ihtiyaç duyulan hizmetlerin kamu tarafından olduğu kadar özel müteşebbislerimiz tarafından da halkımıza ulaştırılmasının önemli olduğunu vurguladı. Merkezin birimlerini gezen Vali Karahan, Bakım Merkezinde misafir edilmekte olan vatandaşlarımızla da sohbet ederek hatırlarını sordu, yaşlıların hayır dualarını aldı.

Çalışmaları için yetkililere teşekkür eden Vali Karahan, verilen hizmetin kalitesinin sürekli artırılarak misafir memnuniyetinin devamının sağlanmasını istedi. Ziyarette Dereli Kaymakamı Gökhan Öztürk de hazır bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?