Point Hotel Barbaros Neden Tercih Edilmeli?

Point Hotel Barbaros Neden Tercih Edilmeli?

İstanbul; harika bir seyahat için en doğru adreslerden birisi! Halen daha İstanbul’u görmediyseniz bir an önce harekete geçmelisiniz. Başka bir şehirden İstanbul’a geliyorsanız ilk olarak konaklama sorununu çözmeniz gerekiyor. Bu noktada, sizi yüzde yüz hayran kalacağınız bir otel ile tanıştırmak istiyoruz. Point Hotel Barbaros; beş yıldızlı İstanbul otelleri arasında bulunuyor. Bu otelde kalmak başlı başına bir ayrıcalık! Ancak, otele gelmeden evvel erken rezervasyon yaptırmalısınız. Aksi takdirde, boş yer bulamayabilirsiniz.

Point Hotel Barbaros Neler Vaat Eder?

Point Hotel; İstanbul’un farklı semtlerinde yer alan son derece kaliteli hizmet sunan bir oteldir. Barbaros şubesinin her bir özelliğine hayran kalmamak elde değil! İlk olarak, oda seçeneklerinden bahsedelim! Bu otelde deluxe oda, executive oda, executive junior suite, executive senior suite ve executive lounge olmak üzere beş farklı oda tipi bulunuyor. Point Hotel Barbaros bünyesinde 202 farklı oda barındırıyor. Odaların birçoğunda sigara içmek mümkün değildir. Ayrıca, manzaralı odaların sayısı da bir hayli fazladır. Engelli konuklar için tasarlanmış iki odası ile de dikkat çeken bir oteldir.

Point Hotel Barbaros; yeme içme seçenekleri ile de dikkat çekiyor. Başta İtalyan mutfağı olmak üzere dünya mutfağının farklı lezzetlerine bünyesinde yer veriyor. Bunun yanı sıra, bu otele geldiğiniz takdirde restoranların kalitesine de hayran kalacağınızı bilmelisiniz. View Point Restaurant ve Ocean Restaurant; kaliteli yemekleri ile fark yaratıyor. Point Hotel Barbaros; her şey dahil oteller kategorisinde yer alır. Bir başka deyişle, otelde üç öğün ücretsiz yemek verilir. Bunun yanı sıra, otelin barları da dikkat çekicidir. Lounge 34 ve After 6 Lobby Bar; otel müşterilerinin eğlenebilecekleri ve arkadaşları bir şeyler içebilecekleri iki alternatif olarak göze çarpar. Son olarak, ünlü İtalyan restoran zinciri Piola’nın bir şubesinin de Point Hotel Barbaros bünyesinde yer aldığını ifade edebiliriz. Siz de bu otele geldiğiniz takdirde bilhassa yeme içme konusunda herhangi bir sorun yaşamayacaksınız.

Point Hotel Hangi Özellikleri ile Öne Çıkar?

Point Hotel Barbaros; İstanbul’un en farklı oteli olarak tanımlanabilir. Ayrıca, Türkiye’de de bu kalitede bir otel bulmak çok zordur. Point Hotel Barbaros; Türkiye’nin ilk Art-Tech oteli oluşuyla göz doldurur. Görüp görebileceğiniz en iyi şehir otelidir. Bünyesinde bulundurduğu aktivite seçenekleri ile de dikkat çeker.

  • The Game: Aynı anda 300 kişinin oyun oynayabileceği harika bir seçenektir.
  • İstanbul Modern: Son derece kaliteli bir hediyelik eşya dükkanıdır. Burada İstanbul Modern Sanat Müzesi’nin koleksiyon örneklerine yer verilir.
  • Sahaf: İstanbul ve Osmanlı Devleti hakkında üç bini aşkın eserin yer aldığı harika bir yerdir.
  • Point Sport Center: Hamam, sauna, yarı kapalı olimpik havuzu ve daha birçok detayıyla öne çıkan bir yerdir.

Point Hotel Barbaros fiyat ve rezervasyon için tıklayınız.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?