Saadetli Kadınlar, Gazeteciler Gününü unutmadı

Saadetli Kadınlar, Gazeteciler Gününü unutmadı

Saadet Partisi  Kadın Kolları, Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle Gündem Gazetesine ziyarette bulundu.

Saadet Partisi Kadın Kolları Başkanı Sümeyye Gündoğdu, Eğitim Başkanı Nesrin Gündoğdu, Piraziz İlçe Başkanı Cevat Gündoğdu’nun eşi Adile Gündoğdu, Tanıtma Başkanı Emriye Yüksel, Halkla İlişkiler Başkanı Şehide Asal Öden’i , Gündem Gazetesi Halka İlişkiler Müdürü Fatma Bulduk Uğurlu karşıladı.

Başkan Sümeyye Gündoğdu, yaptığı açıklamada; ‘Kadınların her alanda faaliyet göstermesi gerekir. Kadınlarımız daha aktif olmalı” dedi.

Gündoğdu, “İnsanları aydınlatmak adına toplumsal ve küresel olaylar karşısında onurlu bir görev üstlenen bilgi ve haber akışını sağlayarak büyük emek harcayan basın mensuplarının bu anlamlı gününü tebrik ederim. Kadınlarında basın camiasında olması gerekir”  ifadelerini kullandı.

Gündoğdu ayrıca yaptıkları faaliyetler hakkında şu bilgileri verdi; “Asrı Saadet sohbetleri adı altında programlarımız var. Bir nevi beyin fırtınası. Siyaset akademisi ve fıkıh dersi çalışmalarımız var. Okuma gruplarımız var. 15 günde kritik yapıldıktan sonra 3 ayda bir kontrollerimiz var. 1 yıl sonrasında siyaset adına onlarında bir fikri olması için uğraşıyoruz.  Saadetli kadınlar olarak çalışıyoruz. Hepimiz siyasetin bir parçasıyız. Fikrimiz düşüncemiz ne olursa olsun herkesin bir fikri olmalı. Kadınlar, erkeklerin tuttuğu ve oy verdiği partiye oy vermemeli. Kadınlarında bir fikri olmalı. Kadın sadece oy vermemeli. Siyasetçisini tanımalı ve işi ehline vermelidir.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?