Sağlık olsun

Sağlık olsun

Bir seçimi daha atlattık. Sıkıntılı birkaç ayın ardından halk da bir oh dedi. Şimdi seçilenlerin Giresun’a hizmet adına neler yapacak projeler hayata geçecek mi ona odaklanıldı.
Dilerim Belediye başkanı ve ekibi Giresun’a en iyi şekilde hizmet ederler. Benim siyasetle hiç işim olmadı. Sadece bazı düşüncelerimi siyasilere böyle yaparsanız bu olur dediğim olmuştur. Sadece çalışanların siyaset anlayışı ne olursa olsun onların şevklerini kırmadan hizmet adına onlara kucak açılmalıdır.
Giresun’a hayırlı olsun demekten başka söylenecek söz de yok. Giresun hizmet bekliyor ve hizmete talip olanlar da bunun farkında ise sorun yok demektir.
Biz artık tüm bu siyasal sürecin ardından futbola odaklandık. Balıkesirspor maçında alınan bir puan bile takımın son maçlardaki sürecinin iyiye gittiğinin bir işaretidir. Deplasmanda kazanılmış dediğimiz maçın bile son dakikalarda yenilen bir golle berabere bitmesi bile sağlık olsun dedirtiyor.
Yapacak bir şey yok. Pozisyonlar, kaçan goller ve ardından bitti denilen maçta alınan bir puanın da bu ligde ne kadar yararlı olduğunu görebileceğiz. Artık Giresun’da futbola dönmenin zamanı geldi.
Aylardır siyasi olarak uzanan süreç bitti. Süreç futbol adına konuşulmalıdır. Bir gerçeğin altını çizelim. Benim yazılarımda hiç hayalleri öldürmedim. Ortaya getirilen fikirleri hep olgun bir şekilde eleştirdim. Doğrularım içinde hiç kuşkum olmadı. Kendim için düşünmeyeni benim gibi yaşamayı tercih etmeyeni hiç mi hiç yanlış bulmadım.
Keşke bunu toplum olarak da fark edebilsek. Tek isteğim bu şehrin takımını kucaklamak, O’na sevgimizi, yüreğimizi açmak, başarılı olmasını beklemek. Gerisi benim için önemli değil. Ahmet olmuş, Mehmet olmuş önemli değil. Hizmet eden kimse eyvallah.
Yarın oynayacağımız Gençlerbirliği maçı bizim açımızdan çok önemli. Galibiyetle evet oldu diyeceğimiz bir maç. O halde siyaset bitti. Seçim son buldu. Sıra Giresunspor seçiminde başarılı olması için gereken ne ise yapılmalıdır. İtiraz hakkımız bile yok. Esen kalın.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar