Terkedip Giden Eşine Gözyaşlarıyla Seslendi

Terkedip Giden Eşine Gözyaşlarıyla Seslendi

ÖZEL HABER:

SEDAT KARAKAYA

EŞİNE EVE DÖN ÇAĞRISI YAPARAK GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Akköy köyü’nde yaşayan 4 çocuk babası Osman Özdemir(48) eşi Z.Ö.(47)ile beraber Bursa’ya gitti.Çalışmak amaçlı  Giresun’dan Bursa’ya giden çift burada kısa zamanda fabrika işi buldu.Osman Özdemir kumaş fabrikasında çalışırken,eşi Z.Ö. ise kablo fabrikasında çalışmaya başladı.Beytullah 19,Tuğba 13,Tuğçe 16,Nurullah 8 ise yaşlarında annesiz kaldı.Sabah erken saatte,eşinin uyuduğu sırada evde bulunan 5 bin liralık eşyalarla çocuklarını da alıp kaçan Z.Ö.,eşinin iddiasına  göre Bursa’nın Mudanya ilçesinde Sezai N.adlı ayakkabıcıya kaçtı.

“EŞİM SANIRIM HERŞEYİ PLANLI  YAPMIŞ!”

Eşine eve geri dön çağrısı yapan 22 yıllık hayat arkadaşı Osman Özdemir,”Eşim sanırım herşeyi planlı yapmış.Yuvamız dağıldı.Bursa’ya gitmez olaydık.Köyümüzü,kentimizi terk edip gittik.Amacımız çalışıp yuvamızı  korumak kalkındırmak iken bu olaylar neden oldu?Ben ve çocuklar O’nu bekliyoruz.Başına her ne gelirse gelsin ben ona tek eve dön diyorum başka şey demiyorum.daha doğrusu başka söylenecek söz bulamıyorum. Ben bugüne kadar evimden hiçbir şeyimi eksik etmedim.Eşim ve çocuklarım için köy yerinde yevmiye ye mi gitmedim,odun mu taşımadım,taş mı taşımadım. Ama durup dururken neden bizi terk etti?Hadi bana acımasın bu çocukların suçu günahı neydi hiç mi vicdanı sızlamadı?En büyüğün askerliği yaklaştı en küçüğü daha 8 yaşında.Ben bittim perişan oldum.Ocağım söndü” diye feryat etti.

Çocuklardan Beytullah,Tuğba,Tuğçe ve Nurullah da annelerinin eve dönmesini istediklerini belirterek,rüyalarında annelerini yaşattıklarını ifade ettiler.Son olarak Z.Ö.’nün Bursa’nın Mudanya ilçesinden eşi Osman Özdemir’e boşanma davası açtığı kaydedildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?