TÜRK FUTBOLU YENİ İSİMLER KAZANACAK

TÜRK FUTBOLU YENİ İSİMLER KAZANACAK

TFF-TÜFAD işbirliğiyle gerçekleşen Erol Pamuk, C Grassroots C Antrenör Kursu, Giresun Ticaret ve Odası’nda dün başladı.
Tüfad Giresun Başkanı Hasan Ali Tek, kursiyerlere başarılar dilerken kazananın Türk futbolu olacağını ve yeni isimlerin Antrenör olarak görev yapmaya başlayacağını söyledi.
Giresunspor ve Adanademirspor formalarını giymiş olan Erol Pamuk ise, kursun kendi adına düzenlenmesinden dolayı çok duygulandığını belirterek Tüfad Yetkililerine teşekkür etti.
Spora ve sporcuya her zaman destek veren Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, bir kez daha gönüllere girmeyi başardı.
Şenlikoğlu, kursun hayırlı olmasını dilerken Erol Pamuk gibi bir isim adına yapılmasının da çok kıymetli olduğunu ifade etti.
Bir hafta sürecek kursa yaklaşık 30 antrenör adayı katılırken, TFF Bölge Antrenörü Özer Yurteri ve eğitimci Murat Kaya eğitim veriyor.
TFF Bölge Antrenörü Özer Yurteri antrenör adaylarına yaptığı konuşmada; “1982 yılında Ankara’da ilk açılan B kursuna 450 kişi milli takımda ve 10 yıl profesyonel futbol oynamışlar arasında katıldım. 5 istasyon çalışması yaptırdılar ve 40 kişi seçildi. Bunlardan biri de bendim. Amacımız gençliğimize bir şeyler öğretmek ve kazandırmaktır” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?