Türker’den şehide vefa..

Türker’den şehide vefa..

CHP Merkez ilçe Başkanı Türker’in milli konularda ki duyarlı uygulamaları taktir topluyor..

Türker ve ekibi Çaldağ’dan sonra Eynesil’e de giderek şehit yakınlarıyla dertleşti.

CHP Merkez ilçe Başkanı Hakan Türker, şehit polis Bodur’un ailesini ziyaret ettiklerini söyledi.

Türker;  “Van’da düzenlenen hain kalleş saldırı sonucu şehit düşen Eynesilli hemşerim polis memuru şehit Osman Bodur’un Eynesil’de bulunan değerli ailesini ziyaret ettik.

Terörü işbirlikçilerini yerli ve uluslar arası hain destekçilerini lanetliyorum. Bilmeliler ki Türk milletinin cesareti, kararlılığı, bağlılığı, birlik ve beraberliği karşısında hiçbir gücün durma ve birer hayal olan emellerine ulaşabilmeleri söz konusu değildir.”dedi.

Türker şöyle konuştu:

“Dış politikada sıfır sorun stratejisi ile yola çıkan ancak bölgede yaşanan gelişmelere karşı yanlış politika ve destekleri ile çamura saplanan, çözüm süreci ile kendi beyanlarından da anlaşılacağı üzere aldatılan, kandırılan, yok olmak üzere olan terör örgütüne adeta can yeleği olan iktidarın temsilcilerini de aziz Türk milletinin takdirine ve asırlık vicdani duygularına havale ediyorum.

İktidar sorumlularına sesleniyorum. Sizler bir daha komşularla sıfır sorun demeyin. “Artık analar ağlamıyor”dilinize almayın. Terör örgütü yok olmak üzere, terörü bitirdik yalanını bırakın. İnsanlar artık evlerine, terk ettikleri köylere geri dönüyor diye gözümüzün içine bakarak bizleri aldatmayın.

Mübarek ramazan günlerinin başta olmak üzere tüm insanlığa barış, refah, umutlu ve mutlu yarınlar getirmesini temenni ederek, şehitlerimizin aziz ruhları şad olsun diyorum.

Bu acılar artık son bulsun.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?