YÜKSEL: GİRESUN LİMANI ÜZERİNDEN KİMLER HESAPLAŞIYOR?

YÜKSEL: GİRESUN LİMANI ÜZERİNDEN KİMLER HESAPLAŞIYOR?

Komşu İllerin ilçelerine bile devletin yeni limanlar yaptığını belirten İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Yüksel”Giresun Limanı’nı açan da ,manzara nedeniyle kapatan da aynı iktidar.Giresun’daki hazır açılmış limanı kapatıp Karadeniz’de yeni limanlar açılması,bu şehre yapılmış açık bir haksızlıktır”dedi

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kadın Politikaları Başkanı Ünzile Yüksel, Giresun’a geldi.Cici Pizza’da gazetecilerin sorularını yanıtlayan Yüksel,Giresun Limanı’nın manzara bahanesiyle kapatılmasını sert bir dille eleştirdi.Komşu illere liman açılması için devletin ciddi yatrımlar yaptığını anlatan Yüksel”Şimdi bazı illerin ilçlerine de liman yapılıyor.Buralara liman yapılması güzel.Her yatırımı destekliyoruz.Peki Giresun’daki limanı manzara bahanesiyle niye kaldırdılar o zaman.Bu limanı burada açan iktidar aynı iktidar değil miydi?.O zaman il başkanı ve milletvekili kimlerdi.?Şimdi manzara nedeniyle kapatan aynı iktidar değil mi?.O kadar insan işsiz kaldı.Ukrayna ‘daki buğday şimdi komşu illerin limanlarından dünya pazarına sürülüyor.O limanlar yeni işçiler alıp ticaret hacimlerini büyütüyor.Giresun Limanı niye kapatıldı ise bunun asıl nedenini kamuoyuna açıklasınlar.Mesele sadece manzara meselesi mi?.Yoksa başka hesaplar mı var bizim Limanımız üzerinde..”diye sordu.Yüksel İzmir’de büyük ilgi gördü.İzmir ziyaretini de değerlendiren Yüksel Herkese teşekkür etti.

Yüksel İzmir’de bir dizi ziyaretlerde bulundu. İlk önce il ve ilçe başkanlarıyla toplantı düzenleyen Başkan Yüksel hemen ardından kapı çal gönül al etkinliği kapsamında hane ziyaretlerinde bulunarak vatandaşları ziyaret etti.

Yüksel, İzmir’de gerçekleştirdiği ziyaretlerde İyi Parti il, ilçe başkanları ve vatandaşla bir araya geldi. Önce İzmir İl Binasında il ve ilçe başkanları ile bir araya gelen Başkan Yüksel toplantının hemen ardından İYİ Parti’nin büyük ses getiren kapı çal gönül al projesi kapsamında hane ziyaretlerinde bulundu.

Yüksel, “Geçtigimiz gün  Kadın Politikaları Genel Merkez Yöneticileriyle birlikte güzide şehrimiz İzmir’e geldik. Gelir gelmez il ve ilçe başkanlarımızla toplantı düzenledik. Seçim çalışmaları hakkında konuştuk. Aylık planlarımız hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Daha sonra İYİ Parti İzmir İl Başkanlığı Kadın Politikalarımız ev sahipliğinde İYİ Parti Kadın Politikaları tarafından eğitim ve gündem değerlendirme toplantısı düzenledik. Eğitimin hemen ardından kapı çal gönül al etkinliği çerçevesinde sadece İzmir’de binlerce haneye ziyaret gerçekleştirdik. Tüm sorun , öneri ve talepleri dinledik.  Genel Başkanımızın selamları ilettik. Genel Başkanımıza iletmek üzere halkımızın da selamını aldık. Dertler ülkenin her yanında ortak. Derin yoksulluk , Suriyeli ve Afganistan’dan gelen sığınmacılar, işsizlik, gençlerin istihdam sorunları, ekonomik ve sosyal kaygı ve daha birçok hususta halkla konuştuk, fikirlerini aldık, yaşanan sorunları çözecek politikalarımızı anlattık. Öte yandan kadınlar için, Türkiye için gerçekleştirmek istedigimiz projeleri halkımıza anlattık. Vatandaşın yoğun ilgisi bizleri çok memnun etti. Bu ilgi ve alaka 2023 seçimlerine de ışık tuttu. Halkımız bize, biz de halkımıza güveniyor ve 2023 yılının Türkiye’nin İYİ şahlanışı olacağına inanıyorum.”dedi.Haber:Mustafa Cici

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?