YÜKSEL’DEN BATLAMA İLÇESİ İÇİN İMZALI DESTEK…

YÜKSEL’DEN BATLAMA İLÇESİ İÇİN İMZALI DESTEK…

Batlama Vadisi’ni ilçe yapma komitesi; AK Parti, MHP ve CHP’den sonra İYİ Parti’yi de ziyaret ederek destek sözü aldı. Törende konuşan Yüksel, Batlama Vadisi için elinden geleni yapacağının sözünü verirken, Cenger, Başer, Tatar, Turan, Öksüz ve İlyasoğlu da önemli mesajlar verdiler…

Batlama Vadisi’ni ilçe yapma komitesi dün İYİ Parti’yi ziyaret etti…

Genel Başkan Yardımcısı Ünzile Yüksel ve partililer tarafından sıcak ve samimi şekilde karşılanan İlçe kurma komitesi üyeleri, Yüksel’den hem imza aldı, hem de destek istedi.

Ziyarete; Komite sözcüsü Hakan Cenger, İcra Kurulu Başkanı ve Gelecek Partisi Merkez İlçe Başkanı Mustafa Başer, Komite üyesi ve Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı Saim Öksüz, Komite üyesi ve yeniden Refah Partisi teşkilat başkanı Arif Turan, İl Başkan yardımcıları Levent Tatar ve Helim Türkmen, Batlama Platformu başkanı İbrahim İlyasoğlu, komite idarecileri Tuba Demir, Fahrettin Cici, Fatih Bahat ile çok sayıda Batlama’lı katıldı.

Batlama Vadisi’nin ilçe olması için günün ilk imzasını atan Yüksel, 2 ilçe belediyesi kapatılan yörenin her yönüyle mağdur olduğunu ifade ederek, “Evrak veya dosya işin bahanesi. İktidar isterse bu iş anında olur. Zaten Batlama yöresi arazi büyüklüğü olarak çoğu ilçemizden büyük. 22 Ağustos afeti sonrası zaten ihmal edildi. Afet ihalesi hala yapılmadı. Biz İYİ Parti olarak Batlama Vadisi’nin ilçe olması için gerekli imzaları zaten atıyoruz. Elimizden ne geliyorsa yapacağız” dedi.

Komite sözcüsü Cenger, ise AK Parti Giresun milletvekili Cemal Öztürk, Onursal Başkan Ali Temür, Emrah Altıyaprak ve Adil Erol gibi saygın Meclis üyelerinin imza verdiğini belirterek, “AK Parti, MHP ve CHP ziyaretlerimiz oldukça verimli geçti. Ben burada sayın Öztürk, MHP il başkanımız sayın Ertuğrul Gazi Konal, CHP İl başkanımız Fikri Bilge, İYİ Parti İl başkanımız Abdülkadir Eroğlu’na verdikleri destek için teşekkür ediyoruz. Bugün de SP ilçe başkanımız Saim öksüz burada. Yeniden Refah Partisi idarecilerimiz sayın Levent Tatar ve Sayın Arif Turan burada. Parti ayrımı yapmadan yolumuza devam ediyoruz. Ziyaret ettiğimiz tüm partilerden imza ve destek sözü aldık. Bugün sizlerden destek istiyoruz. Verdiğiniz destek ve imzalar için şahsım ve komitem adına teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Daha sonra kürsüye davet edilen Başer ise yörenin kaderine terk edildiğini anlatarak, “Parti ziyaretlerimiz sürüyor. İnşaAllah Batlama ilçe olacaktır. Sayın Yüksel ve İYİ Parti’nin duruşu önemli. Kendilerine teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Yeniden Refah Partisi’nin kurmaylarından Tatar ve Turan da Batlama Vadisi’nin ilçe olması için birliktelik çağrısı yaptılar. SP merkez ilçe başkanı Saim Öksüz ise kendisinin de Batlamalı olduğunu ifade ederek, “Burada tüm partiler bir arada. Bu tablo beni oldukça mutlu etti. Giresun için her konuda birleşmek lazım. Bu komite açıkca güzel bir birliktelik oluşturdu. Batlama ilçe olursa bu il her yönden büyür” dedi.

Başkan İlyasoğlu ise Yüksel’in ulusal televizyonlardaki ve siyasetteki başarısı ile gurur duyduklarını ifade ederek, “Sayın Yüksel’in vereceği destek oldukça önemlidir” dedi.

Daha sonra ise imzalar atıldı ve toplu resim çektirildi.

Ünzile Yüksel’den sonra Harun Cici, İsa Rahmi Günaydın, Cevat Göksu, Aynur Ayhan, Arife Usta, Safiye Tonyalıoğlu, Hatice Özkan, Remziye Çalışkan, Levent Tosun, Fatma Karaibrahim Canik, Müjdat Bayraktar, Mehmet Karatürk, Muhsin Yamak, Yusuf Velioğlu, Ahmet Memiş,Tahir Cantürk, Kamil Tokul, Yunis Meral, İsmail Güvendi, Hayrettin Yıldız, Halit Vurguncu, İnan Taşgöz, Necati Kara, Bahtiyar Kır, Levent Tatar, Arif Turan, Muhammet Aydın, Helim Türkmen, Bahtiyar Sürücü, Yusuf Derbeder ve Ethem Bakar imza atarak Batlama Vadisi’nin ilçe olmasını istediler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?