ZİRVEYİ ELE GEÇİRMEK İSTİYORUZ

ZİRVEYİ ELE GEÇİRMEK İSTİYORUZ

Birinci Ligde zorlu bir dönemece giren Giresunspor, üstesinden gelerek ilk iki içerisinde kendine yer bulacağına inanıyor.
TFF 1. Ligde altı maçta 11 puan toplayan Giresunspor, kısa bir süre içerisinde ilk iki içerisinde kendine yer bulmayı hedefliyor.
Bir maçı eksik olan Yeşil-beyazlılar, ikinci sıranın beş puan gerisinde. Çotanaklar, seri galibiyetler elde ederek ligin üst sırasında yer almayı hedefliyor. Basın Sözcüsü Ferhat Karademir, bu hafta oynayacakları Ümraniyespor maçını kazanarak 14 puana ulaşmak amacındayız. Bu sezon bizim hedefimiz yarışın içerisinde tamamlayabilmek. Bunun için her şey mevcut” şeklinde konuştu.
Fikstürlerinin ilk haftalara göre biraz daha zorlaşacağını ifade eden Basın Sözcüsü Karademir; “Bu hafta lige iyi başlayamayan Ümraniyespor ile oynadıktan sonra yapacağımız maçların büyük bir çoğunluğu bizim gibi aynı hedefin peşinden koşan takımlarla. Zor bir dönemece giriyo-ruz ama üstesinden gelmeyi başara-cağız. Öncelikli olarak Ümraniyespor karşılaşmasını kayıpsız geride bırak-mamız gerekiyor. Bunu başararak galibiyet sayımızı dörde, puanımızı ise 14’e yükselterek yarışta daha da söz sahibi olmak arzusundayız” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?