Ali Tütüncü: “Vaadlerimizi Tuttuk”

Ali Tütüncü: “Vaadlerimizi Tuttuk”

AKP Giresun’da, İl Danışma Meclisi Toplantısı Yapıldı

AK Parti Nisan Ayı İl Danışma Meclisi Toplantısı, AK Parti İl Başkanlığı’nda yapıldı.

Toplantıya Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Mehmet Yüksektepe, İl Başkanı Hasan Ali Tütüncü, Milletvekilleri Cemal Öztürk ve Sabri Öztürk ile partililer katıldı.

Teşkilat çalışmalarının değerlendirildiği toplantıda konuşma yapan İl Başkanı Hasan Ali Tütüncü; “Her ay düzenli olarak yaptığımız Danışma Meclisi Toplantıları’nda ve İlçe Başkanları ve Belediye Başkanları toplantılarımızda gerekli istişarelerimizi yapıyor, birliğimizi ve beraberliğimizi diri tutarak bu toplantılarımızı düzenli bir şekilde devam ettiriyoruz. Hem seçim atmosferinde Genel Merkezimiz nezdinde verilen vaatlerin yerine getirilmesi açısından, hem de bizim yerelde vatandaşlarımıza vermiş olduğumuz vaatlerin yerine getirilmesi açısından hızlı bir şekilde tüm teşkilatlarımızla çalışmalarımıza başlayarak, verdiğimiz sözleri yerine getirmeye başladık.

Halkımızın beklentilerini yerine getirmek için 1 Kasım seçimlerinden önce gösterdiğimiz gayretin daha fazlasını seçimden sonra göstermeye başladık. Çok şükür gece gündüz Genel Merkezimizin önderliğinde tüm İllerde Teşkilatlarımızla çalışarak, verdiğimiz vaatlerin hepsini yerine getirdik. Asgari ücret bin 300 Lira’ya çıkarıldı, kadınlara ne vaat edildiyse, engellilere, gençlere, öğrencilere ne söz verildiyse, taşeronlara ne vaat edildiyse hepsini yapıyoruz. İnanıyorum ki tüm teşkilatlarımız aynı düsturla, aynı mantıkla, aynı düşünceyle gecesini gündüzüne katarak ellerinden gelen bütün gayreti bundan sonrada göstermeye devam edecekler. Danışma Meclisi Toplantımız hayırlara vesile olsun.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?