BULUNMAZ HİNT KUMAŞI SANIYORLAR

BULUNMAZ HİNT KUMAŞI SANIYORLAR

Televizyon ekranlarında o kadar çok evlendirme programları var ki… Bu programlar hayatımızın içine o kadar çok girdi ki… O kadar çok izleniyor ki… O kadar çok seviyesizlik baş gösteriyor ki bu programlarda. Seviye resmen ayaklar altına alınıyor.

Evlendirme programlarına katılan insanlar psikolojik olarak bir üstünlük havası içine giriyor, kendilerini her bakımdan tatmin etme yoluna gidiyorlar. Egoların da biri bin para oluyor bu programlarda…

Programa aday olarak katılan bir kişinin ilk haliyle günler, haftalar, hatta aylar sonraki hali tamamen iki zıt uçta oluyor. Birkaç talibi geldikten sonra ego yükselişi öyle bir tavan yapıyor ki, kendilerini gerçekten bulunmaz Hint kumaşı sanmaya başlıyorlar. Ego yükselişi akıl tutulması yaratıyor bu insanlarda.

Adaylar birbirleriyle o kadar çok tartışıyorlar ki çirkefliğin de biri bin para oluyor. Ve bu insanların bu yüzlerini görüp halen daha talip olarak gidenler var. Buna da akıl erdirmek mümkün değil.

SONSÖZ:

Evlendirme programlarındaki adaylar birbirleriyle dahi arkadaş olmayı beceremiyorlar. Birbirleriyle arkadaş olmayı beceremeyen insanlar nasıl evlenebilirler ki? Bu programlardaki adaylar, özellikle kadınlar, koca bir köyü birbirine katar ve hiçbir şey olmamış gibi davranmaya devam ederler.

 

hayritemur.webnode.com.tr

facebook.com/hayri.temur28

facebook.com/yalnizliginkelimesiask

instagram.com/hayritemur

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?