Fuat Köse ve arkadaşlarına teşekkür

Fuat Köse ve arkadaşlarına teşekkür

Biz yıllarca Giresunspor’u izledik durduk. Sporun başka branşlarını hep es geçtik. Sadece spor profesyonellikten ibaretmiş gibi bir oraya bir buraya savrulduk.
Gözümüzün önündeki başarıları görmemezlikten geldik. Şimdi sizlere bir kulübün bayan futbol takımının nasıl bir başarı grafiği ve ona destek veren cengaverlerinden bahsedeceğim. Sanayispor bayan futbol takımı liginde başarılara galibiyetlere imza atıyor. Bu başarının mimarı ise bu kulübe başkanlık yapan Fuat köse ve arkadaşları olmuştur.
İşinden gücünden fedakarlık edip, takımlarının başarılı olması için o deplasman senin bu deplasman benim diyerek maddi ve manevi tüm desteği veriyorlar. Tabiki bu arada onlara her türlü desteği esirgemeyen bazı arkadaşları da buradan yazmak en doğrusu olsa gerek. Süleyman Anafor A.Ş sahibi Süleyman BEYE, Göze Hurdacılık adına Yusuf Göze’ye, Prolift Asansör Bahtiyar Karakoç’a amatöre vermiş oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz.
Hep söylüyorum. Amatörümüze gereken desteğin verilmesi gerekli. Artık şu futbolcu kaç lira yerine kendi öz çocukları kazanmak gereğini hep ortaya koydum. Sporun hangi dalı olursa olsun bu şehirde hep beraber amatör branşlara gereken desteği verirsek nereler kadar çıkacağımızı hep beraber göreceğiz.
Lakin bu şehrin işadamlarının ‘bana ne’ kardeşim demelerine de hiç tahammül edemiyorum. Biraz ucundan tutsalar kıyamet mi kopar. Giresun sporun başarılı olabilmesi için futbol antrenörleri derneği sivil toplum örgütleri ile el ele verip başarılara imza atması gerekiyor.
Eğer altyapınız sağlam değilse orada başarıya ulaşamazsınız. Bugünden itibaren bazı işlevlere dur deyip yenilikçi bir anlayışla spora destek veren değerlerimizi de öne atarak başarılara kucak açmalıyız. Sonra mı derseniz bu arkadaş söyledi de biz mi anlamadık dememeliyiz.
Esen kalın.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?