GÖRELE’DE ERENER, MELİKOĞLU, DURAL

GÖRELE’DE ERENER, MELİKOĞLU, DURAL

2004, 2009 yerel seçimlerini kazanarak, 2 Dönem Görele Belediye başkanlığı yapan Ertuğrul MELİKOĞLU, 2014 yerel seçimlerinde Ak Parti’den aday gösterilmeyince BAĞIMSIZ aday olarak seçime katılarak (2 bin 800 oy), Tolga ERENER’in (3 bin 100 oy) arkasında 300 oy farkı ile seçimi kaybetmişti.
CHP’den milletvekili de çıkaran (Sebahattin Karaahmetoğlu) Görele’de Fikret Bilge ise 2014 seçimlerinde CHP adayı olarak seçime girmiş 2.500 civarında oy almıştı.
Bu kez Erener ile Melikoğlu var. Fikret Bilge yok.. CHP adayı Özkan Dural oldu..
Melikoğlu MHP adayı olarak seçime katılıyor. Görele’de Özkan Dural’ın alacağı oylar, Melikoğlu ile Erener arasındaki rövanş niteliğindeki sonucu belirleyecek..
ERENER’DEN ÖRNEK OLACAK İMZA
Görele’de belediye ile Belediye İş Sendikası toplu sözleşme imzaladı.
Başarılı çalışmalara imza attığını ve belediye çalışmalarında en büyük payın çalışan işçiler olduğunu belirten ERENER, çalışanlarına teşekkür etti.
Belediye İş Sendikası Şube Başkanı Halil Yeşiltepe; “Bu sözleşmenin hayırlara vesile olmasını ve diğer belediyelere de örnek olmasını dilerim” dedi.
DOĞANKENT’TE TEKİN, ÖZDEN, KABADAYI VE TARI
Doğankent’te MHP’den mevcut Başkan Haşim Birol TEKİN, AK Parti’den ilçe Başkanı Rüşen ÖZDEN, BBP’den eski Doğankent Belediye Başkanı Nazmiye KABADAYI ve İYİ Parti’den İsmail TARI yarışacaklar.
Belediye Başkanı Haşim Birol Tekin muhalefet partisinden olmasına rağmen çok sıkıntısı olan Doğankent’i ayağa kaldırmaya çalışıyor.
2014 Yerel seçimlerinde 2 bin 200 geçerli oyu olan Doğankent’te, Belediye başkanı Haşim Birol Tekin bu oyların yarısını (Bin 100) almış, koltuğa oturmuştur. Yine bu seçimde Ak Parti adayı Nurettin Günay 650 oy, 2 dönem Doğankent belediye başkanı olan Nazmiye Kabadayı ise 370 oyda kalmıştı..
2019 yerel seçimlerinde Nurettin Günay yok. Doğankent AK Parti İlçe Başkanı Rüşen Özden var.
İYİ Parti adayı İsmail Tarı ile Nazmiye Kabadayı’nın alacağı oylar, TEKİN ile ÖZDEN’in kaderini belirleyecek. Kim kazanırsa kazansın. Kazanan DOĞANKENT olsun!

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar