İKİ MARKA BİR ARADA

İKİ MARKA BİR ARADA

Kurduğu içecek firmasıyla dünya çapında marka bir ürün ortaya çıkaran Çakırmelikoğlu ile yine dünya çapında eğitim sistemleri oluşturan Enver Yücel bir araya geldi..Giresun’un bu tür girişimci sayısını artırması bekleniyor..

İKİ MARKA BİR ARADA

Bahçeşehir Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı hemşerimiz Enver Yücel’den Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu’na ziyaret.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu;”Giresun fındık tarımına odaklı bir ekonomiye sahip, fındık son yıllarda getirisi yüksek bir tarım ürünü haline geldi.Ordu-Giresun Havaalanının faaliyete girmesi ile ciddi bir süreç yakalandı,turizm başta olmak üzere yatırımcı ilgisi ilimize yoğunlaştı.Bulancak Organize Sanayi Bölgesi ile Giresun ekonomisi bir adım daha aşama kaydedecektir.”dedi.

Bahçeşehir Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Enver Yücel;”Giresun’da yaşanan değişimi görüyorum. Havalimanı Giresun adına bir kazanım olmuştur.”diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Mobil Sürüme Geç