Vahşete Tepkiler Çığ Gibi

Vahşete Tepkiler Çığ Gibi

Öztürk:“Şimdi, Türk’ü-Kürd’ü-Laz’ı-Çerkez’i hep beraber bir binanın tuğlaları gibi saf tutarak kenetlenme zamanı. Şimdi, milli birlik ve beraberliğimize sahip çıkma zamanı”dedi

Saadet Partisi İl Başkanı Ömer Öztürk, İstanbul Atatürk havalimanında meydana gelen terör saldırısı dolayısıyla mesaj yayınlayarak, yapılan saldırıyı şiddet ve nefretle kınadıklarını belirtti.

ÖZTÜRK:  “Ölen vatandaşlarımıza Cenab-ı Allah’tan rahmet, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar” dileyen Öztürk; “İstanbul Atatürk havalimanında meydana gelen terör saldırısının tüm yürekleri dağladığını ve ölen vatandaşlarımızın ailelerinin ocağına ateş düştüğünü belirterek; “Ülke olarak son aylarda yaşamaya başladığımız terör saldırılarının amacı milletimiz içinde öfke ve nefret meydana getirerek birlik ve beraberliğimize zarar vermektir.” dedi.

Dünyadaki en büyük teröristin siyonist israil devleti olduğunu söyleyen Ömer Öztürk şu ifadeleri kullandı:  “hükümetin bu en büyük teröristle yapmış olduğu anlaşma siyonistlere bayram yaptırmıştır ve ülkemizi terör saldırılarının açık hedefi haline getirmiştir. Dünya siyonizmi, emperyalist kuklaları vasıtasıyla işbirlikçi taşeron örgütleri kullanarak dünyaya adaletle hükmettiğimiz asırların intikamını almak istemektedir. Asırlardır birbirimize sarılıp, sırtımızı birbirimize yaslayıp 7 düvele karşı bu toprakları koruduğumuz günleri unutturarak, kardeş kavgasına tutuşmamız için gece gündüz plan yapmaktadır. Birliğimize ve dirliğimize saldırarak, tarihin en şerefli milletini Türk-Kürt, Alevi-Sünni diyerek bölmeye çalışmaktadır. Bu terörist saldırılarla ülkemizi bölmeye çalışanların ve bu güzel vatanımızı korku imparatorluğuna dönüştürmek isteyen iç ve dış mihrakların asla bu hedeflerine ulaşamayacak. Kazdıkları kuyuya kendileri düşecekler ve milletimiz onlara hak ettiği dersi verecektir. Şimdi, Türk’ü-Kürd’ü-Laz’ı-Çerkez’i hep beraber bir binanın tuğlaları gibi saf tutarak kenetlenme zamanı. Şimdi, milli birlik ve beraberliğimize sahip çıkma zamanı. Şimdi birbirimizin elinden tutarak, yaralarını sarma zamanı. Şimdi aradaki tüm düşmanlıkları, dargınlıkları unutarak kardeş olma zamanı. Şimdi bir araya gelerek, hep birlikte güçlü bir sesle haykırma zamanı. Şimdi ayağa kalkarak, dik durma zamanı.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?