ABDULLAH AKGÜN İLE MEMLEKET DEĞERLERİ

ABDULLAH AKGÜN İLE MEMLEKET DEĞERLERİ

 

Röportaj; Zeki AL 

Bugünkü konuğumuz Kanal 28’de kesintisiz ve ilgi ile izlenen “Abdullah Akgün ile Memleket Değerleri” moderatörü Abdullah Akgün.

32 program geride kaldı. 75 üzerinde konuk ağırlandı.. Giresunlu Sanatçı, siyasetçi, sporcu, gazeteci, işadamı, programa konuk oldular..

Sn Akgün nereden böyle bir program aklınıza geldi?

“Kanal 28’i kuruluş aşamasında beraberdik. Kanal’ın tanıtımı için Giresun derneklerini tek tek gezdik..Fikir aldık. Yoğun talep üzerine Kanal 28 yayın hayatına geçti. Giresun STK’ları TV’ye sahip çıktı..Bende kimsenin düşünmediği, Giresun Değerlerini programa taşıyarak tanıtmak gibi bir fikrim eskiden beri  vardı. ‘Memleket Değerleri’ Böyle doğdu..

Düşündüklerin gerçekleşti mi?

Evet..İstediğim ve sevdiğim bir programı yapıyorum. 32 program yaptık..75 den fazla değerlerimizi konuk ettim..Eski Bakanımız İbrahim Özdemir, valimiz Dursun Ali Şahin,  Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, Milletvekilimiz Hasan Turan,  Milletvekilimiz Turhan Alçelik gibi herkesin yakından tanıdığı konuklarımız oldu..Program çok tuttu.Vali Şahin’in konuk olmasıyla, izleme rekorları kırdık..Giresunspor  ve  Marmaralı Çotanaklar  gecemiz de güzeldi..

İlgi?

İlgi süper..Müthiş gelen emek ki hedefe ulaştık..Konuk etmek istediklerimiz dışında, programa katılmak isteyenlerin fazlalığı bizleri mutlu ediyor..İyi bir programa imza attığımız için mutluyum..kamera arkasında bizlere destek olan ve izleyici olarak stüdyomuza gelenlere de teşekkür ederim..

Hedefte başka ne var?

Hedefte Giresun’un tüm köylerini tek tek tanıtmak gibi bir hayalim var. Yorucu olacak ama böyle bir program ile Giresun’un tanıtımı adına çok şeyler kazanacağını düşünüyorum..

Giresun Gündem Gazetesi ailesi olarak başarılar diliyoruz….

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?